Haluk Özyurt Kimdir?

EĞİTİM HAYATI : İlkokul ve Ortaokul hayatımı Zonguldak ili Çaycuma ilçesi Perşembe Beldesi'nde, liseyi ise Çaycuma ilçesinde tamamladım. Ardından Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü tamamladım. ÖĞRETMENLİK HAYATI : İlk tayinim 2001 yılı Eylül ayında Hakkari ili Yüksekova ilçesi Esendere Beldesi Akçadam Mezrası'na çıktı. Esendere'de 2 yıl çalıştıktan sonra İngilizce Öğretmeni olarak 3 yıl Yüksekova Merkez de Sabancı Ortaokulu ve Merkez Yibo İlköğretim okullarında çalıştım. Ardından 2005 yılı itibariyle İstanbul Katip Çelebi İlkokulu ve 2011 yılında ise Fındıkzade İlkokuluna başladım. Fındıkzade İlkokulu'nda 12 yıllık çalışma hayatından sonra Esentepe İlkokulu'nda devam etmekteyim.

BİLDİĞİM DİLLER

Mesleğe başladığım 2001 yılından beri çeşitli alanlarda kendimi geliştirmek için uğraştım. Mesleğim gereği çok fazla zamanım olmamasından ötürü boş zamanlarımda edindiğim dilleri aşağıda listeledim.

PHP,HTML,CSS3

C#,SQL,.NET

DESIGN & ADOBE

CMS(WP,OC)

İLGİ ALANLARIM

Satranç, Mangala, Yazılım & Programlama, Veritabanı Uzmanlığı, Direksiyon Eğitimi, Trafik Eğitimi, Halk Oyunları, İngilizce, Rusça