Haluk Özyurt Kimdir?

EĞİTİM HAYATI : 1978 Doğumlu olmakla beraber ilk orta ve lise hayatımı Zonguldak ili Çaycuma ilçesi Perşembe Beldesi'nde tamamladım. Ardından Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü tamamladım. ÖĞRETMENLİK HAYATI : İlk tayinim 2001 yılı Eylül ayında Hakkari ili Yüksekova ilçesi Esendere Beldesi Akçadam Mezrası'na çıktı. Esendere'de 2 yıl çalıştıktan sonra İngilizce Öğretmeni olarak 3 yıl Yüksekova Merkez de Sabancı Ortaokulu ve Merkez Yibo İlköğretim okullarında çalıştım. Ardından 2005 yılı itibariyle İstanbul Katip Çelebi İlkokulu ve 2011 yılında ise Fındıkzade İlkokuluna başladım. Halen Fındıkzade İlkokulunda çalışmaya devam etmekteyim.

BİLDİĞİM DİLLER

Mesleğe başladığım 2001 yılından beri çeşitli alanlarda kendimi geliştirmek için uğraştım. Mesleğim gereği çok fazla zamanım olmamasından ötürü boş zamanlarımda edindiğim dilleri aşağıda listeledim.

PHP,HTML,CSS3

C#,SQL,.NET

DESIGN & ADOBE

CMS(WP,OC)

İLGİ ALANLARIM

Satranç, Mangala, Yazılım & Programlama, Veritabanı Uzmanlığı, Direksiyon Eğitimi, Trafik Eğitimi, Halk Oyunları, İngilizce, Rusça